Mil Enerji San ve TİC. Ltd. Şti adı ve Twi Turkey Marka adı altında, 2007 yılında Istanbul'da faaliyete geçmiş ve Yenilenebilir Enerji Mühendisliği Ar-Ge çalışmaları ile işine başlayan bir kuruluştur. Araştırmalar sonucunda Şirket bünyemize Dünya Standartlarında üretilen Rüzgar Türbinleri, Güneş Panelleri, Su Türbinleri, Düşük devirli Neodyum Mıknatıslı Alternatörler, Eviriciler gibi ürünlerin Distribütörlüğü alınmıştır. Bu oluşum içerisinde öncelikli hedefimiz, ülkemiz ve Dünyamız için öncelikli önem taşıyan, "Yenilenebilir Enerji" nin ihtiyacı olan ürünlerin tedariği ve bu konuda teknik bilgi ve destek sağlanmasıdır.

Amacımız, temiz enerji kaynaklarının kullanılması ile çevresel, milli ve ekonomik değerlerin elde edilmesi ve geliştirilmesidir.

Türkiye ve Dünya'da, yapılan yenilenebilir enerji uygulamaları sonucunda çevresel bilinç artacak, bunun yanı sıra ekonomik hareketlilik de sağlanmış olacaktır inancındayız.

Sizin için yaptıklarımız:

Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin hangisinin size uygun olduğuna karar vermeniz bazen kolay olmayabilir bu sebepten dolayı sizin için Türkiye ortalaması olan Güneş ve Rüzgâr değerlerini alarak Paket Sistemler tasarladık. Size kalan kısmı evinizde ailenizle birlikte sitemizi gezip bilgi sahibi olduktan sonra Temiz bir Dünya için karar vermek. Biz size ve gelecekteki neslin hakkı olan Karbondioksit Salını mı azalmış Temiz bir Dünya vermeyi teklif ediyoruz!

Mil Enerji San ve TİC. Ltd. Şirketi'nin sahibi olduğu enerjipazar.com, internete bağlanabildiğiniz her yerden alışveriş yapabilme imkanı sağlayan bir e-ticaret sitesidir. 16 kategoride yaklaşık olarak 300 ürünün yer aldığı enerjipazar.com, sizlere ihtiyacınız olan markaların ürününü hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde, avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hiçbir mağazada bir arada göremeyeceğiniz sayıdaki ürünü tek bir sitede bulabilecek, inceleyebilecek ve karşılaştırabileceksiniz. enerjipazar.com sizlere kolay alışverişin keyfini sunuyor. Size sadece seçmek kalıyor. Ürününüzü evinize, işyerinize ya da hediye göndermek istediğiniz sevdiklerinize enerjipazar.com ulaştırıyor.