Kategoriler

Sharp güvenilirliği uzun tarihi güneş gelişme üzerine inşa edilmiştir. 1959 yılından bu yana, araştırma ve geliştirme Sharp çabaları sayesinde güneş çözümlerinde çığır açmıştır. Bir örnek Japonya'nın ulusal projelerde kullandığı güneş enerjisi Sharp geliştirmiştir. Güç tüketen bir ürün üreticisi olarak, biz her zaman çok güç oluşturmanız gerektiğine inandık. dünyada insanların hayatlarını aydınlatmak için Eko-Pozitif misyonunun bir parçasıdır.

EN YÜKSEK VERİMLİLİK KESKİN YARIM HÜCRELİ PV PANELLER

Yarım hücreli modüllerin kullanıcılar için ana faydaları,% 2-3 daha yüksek performans ve daha yüksek genel verimliliktir. Yarım hücreli modüllerde, standart tam hücreler iki eşit parçaya bölünür. Ek olarak, modül üst ve alt yarıya bölünmüş ve hücrelerin yarısı bunun üzerinde düzenlenmiştir.

Hücreler bölündükçe her bir hücrenin ürettiği güç yarıya iner ve hücre ve modül seviyesindeki direnç kayıpları dörtte bire düşer. Ek olarak, yarıya indirilmiş akım hücrelerdeki sıcaklığı önemli ölçüde düşürür ve bu da sıcak nokta etkisi riskini azaltır. Her biri yalnızca bir baypas diyotlu üç küçük bağlantı kutusu, aşağıdaki hücrelere daha az ısı ulaşmasına da izin verir. Bu faktörler genellikle sistemin ömrünü etkiler ve modülün iki parçaya bölünmesi genel performansı da etkiler. Modülün bölünmesi, üretilen akımın yolunu kısaltır ve bu da direnç kayıplarını daha da azaltır. Modülün dikey montajı, gölgeleme durumlarında da kullanışlıdır. Örneğin, modun alt yarısı gölgede ise, kullanıcılar tam hücreli modüllerdeki üretim tamamen durdurulurken, üst yarıda hala% 50 performans elde edebilirler. Bu durum, serbest alanlarda sıralar arası gölgeleme veya eğimli çatı kurulumlarında meydana gelebilir. Bu nedenle yarım hücreli modüllerde daha yüksek performans sınıfları ve sistem başına daha yüksek verimlilik elde edilebilir. Half Cut Güneş Paneli.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)